Субота, 20.04.2024, 12:52 | Вітаю Вас Гість

Старокостянтинівська дитячо-юнацька спортивна школа

Головна » 2013 » Березень » 04

1-3 березня 2013 року в м. Хмельницький відбувся Чемпіонат Хмельницької області з шахів серед юнаків та дівчат до 8-10 років.

В групі до 8 років серед дівчат чемпіонкою стала Судік Анастасія ДНЗ № 1.

В групі до 10 років серед юнаків найкраще виступили Судік Олександр - 5 місце, Лопухович Ілля - 6 місце.

Тренер-викладач - Нечаєв Андрій Миколайович

Переглядів: 521 | Додав: ДЮСШ | Дата: 04.03.2013 | Коментарі (0)

2 березня 2013 року в м. Красилів відбулися змагання з міні-футболу серед дорослих в рамках Чемпіонату області.

Команда м. Старокостянтинова була сформована на базі учнів і випускників Старокостянтинівсьї ДЮСШ.

В матчі за перше місце зійшлись команди м. Старокостянтинів і м. Красилів. На третій хвилині матчу після помилки захисників рахунок відкрила команда м. Красилів. В кінці першого тайму команда м. Красилів подвоїла рахунок, піймавши нашу команду на помилці. В другому таймі наші футболісти завдяки голам Левчука Віктора і Козака Івана - рахунок став 2:2. Рахунок так і не змінився до кінця основного часу і команди були змушені пробивати післяматчеві пенальті, де героєм зустрічі став наш воротар - Максимчук Денис, який відбив третій пенальті і сам забив переможний гол, зробивши рахунок 3:2.

Вітаємо наших футболістів з виходом у фінал і бажаємо успіхів у фіналі.

Переглядів: 397 | Додав: ДЮСШ | Дата: 04.03.2013 | Коментарі (0)

3 березня 2013 року в спортивному залі гімназії відбувся традиційник кубок мера м. Старокостянтинова з волейболу. В змаганнях прийняли участь команди м. Нетішин, Острозької академії, с. Самчики и м. Старокостянтинів.

В запальній боротьбі місця визначились: 1 місце - м. Старокостянтинів, 2 місце - Острозька академія, 3 місце - с. Самчики, 4 місце - м. Нетішин.

Переглядів: 570 | Додав: ДЮСШ | Дата: 04.03.2013 | Коментарі (0)

21-22.02.2013 року в спортивній залі ЗОШ № 7 м. Старокостянтинова були проведені зональні обласні змагання з баскетболу серед юнаків в залік Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з видів спорту 2013 року.

Участь приймали команди зі спортивних шкіл Шепетівки, Полонного, Віньковець та Старокостянтинова.

Відділення баскетболу в Старокостянтинівській ДЮСШ було відкрито на початку 2012-2013 навчального року, завдяки ентузіазму та любові до баскетболу вчителя ЗОШ ... Читати далі »

Переглядів: 364 | Додав: ДЮСШ | Дата: 04.03.2013 | Коментарі (0)