П`ятниця, 19.04.2024, 14:48 | Вітаю Вас Гість

Старокостянтинівська дитячо-юнацька спортивна школа

Головна » 2013 » Травень » 13
Першими змаганнями з легкої атлетики серед юнаків 1996 року народження став Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл(ДЮСШ) і спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву(СДЮШОР), який відбувся 24-28 квітня в Ялті (Автономна республіка Крим). В даному чемпіонаті прийняла участь команда Старокостянтинівської ДЮСШ. Участь у змаганнях стала можливої лише завдяки допомозі народного депутата України Бондаря Віктора Васильовича, який виділив кошти(ці кошти були виділені вдало).
Командою наша ДЮСШ зайняла 12 місце серед 71 ДЮСШ, які боролися в командному заліку; до речі, якби не серйозна травма одного учасника нашої команди місце ДЮСШ було б значно вище. Але особливо радує те, що естафетна команда хлопців(склад: Тимошенко Вадим, Максімов Олексій, Загородній Олександр, Борісов Дмитро) 4х100 м стали чемпіонами України, випередивши ДЮСШ м. Києва та м. Суми, які відповідно зайняли ІІ-е та ІІІ-є місця. В особистій першості найвдаліше виступила учениця нашої ДЮСШ Ручк ... Читати далі »
Переглядів: 636 | Додав: ДЮСШ | Дата: 13.05.2013 | Коментарі (0)