П`ятниця, 19.04.2024, 23:16 | Вітаю Вас Гість

Старокостянтинівська дитячо-юнацька спортивна школа

Головна » 2013 » Березень » 4 » Чемпіонат області з міні-футболу серед дорослих
12:05
Чемпіонат області з міні-футболу серед дорослих

2 березня 2013 року в м. Красилів відбулися змагання з міні-футболу серед дорослих в рамках Чемпіонату області.

Команда м. Старокостянтинова була сформована на базі учнів і випускників Старокостянтинівсьї ДЮСШ.

В матчі за перше місце зійшлись команди м. Старокостянтинів і м. Красилів. На третій хвилині матчу після помилки захисників рахунок відкрила команда м. Красилів. В кінці першого тайму команда м. Красилів подвоїла рахунок, піймавши нашу команду на помилці. В другому таймі наші футболісти завдяки голам Левчука Віктора і Козака Івана - рахунок став 2:2. Рахунок так і не змінився до кінця основного часу і команди були змушені пробивати післяматчеві пенальті, де героєм зустрічі став наш воротар - Максимчук Денис, який відбив третій пенальті і сам забив переможний гол, зробивши рахунок 3:2.

Вітаємо наших футболістів з виходом у фінал і бажаємо успіхів у фіналі.

Переглядів: 397 | Додав: ДЮСШ | Рейтинг: 0.0/0