Результативність
участі вихованців Старокостянтинівської ДЮСШ за 2011-2012 навчальний рік
Відділення легкої атлетики:
-
Рябчун Руслан - ІІ-е місце в Чемпіонаті України з
естафетного бігу 4х100м; , І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з легкої
атлетики, I-е місце в зимовому чемпіонаті
області;
-
Черниш Віктор – член збірної команді України, чемпіон
України серед юніорів, чемпіон області (стрибки в висоту);
-
Мухаровський Петро - І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з
легкої атлетики, 5 місце в чемпіонаті України серед юніорів, чемпіон області в
закритих приміщеннях з бігу на 60 і 200 м., чемпіон області з бігу на 100 і 200 м., чемпіон області серез
дорослих на 100 і 200м.;
-
Ручківська Наталія - І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики, 5 місце в чемпіонаті України, багаторазова чемпіонка
області;
-
Юрчук Віталій - І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики, 4 місце в IV юнацьких спортивних іграх України;
-
Антонюк Катерина - І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики, 6 місце в чемпіонаті України, багаторазова чемпіонка
області;
-
Зайчук Роман - ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з
легкої атлетики, багаторазовий призер області;
-
Максімов Олексій - ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики, чемпіон області;
-
Загородній Олександр - І-е місце в Чемпіонаті
Хмельницької області з легкої атлетики;
-
Свірідецький Василь - І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики;
-
Борисов Дмитро - ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з легкої
атлетики;
-
Козуб Олександр - ІІ-е місце в
Чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики, багаторазовий призер
області;
-
Якобчук Ірина - ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики, багаторазова призерка області;
-
Огороднік Юлія - ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики, чемпіонка області;
-
Паламарчук
Катерина - ІІ-е
місце в Чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики, багаторазова
призерка області;
-
Величко Максим - ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з
легкої атлетики;
-
Сімонова
Анастасія -
ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики;
-
Тимошенко Вадим -
ІІ-е місце в
Чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики;
-
Звєрєв Ярослав - І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької
області з легкої атлетики;
-
Максимчук Роман - І-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з
легкої атлетики;
-
Юрчук Микола - ІІ-е місце в Чемпіонаті Хмельницької області з
легкої атлетики.
Вихованці тренерів - ЗТ
України Гоняка Володимира Михайловича і тренера Соботовича Віктора Леонидовича.
Відділення футболу:
- Полупан Андрій, ЗОШ №1 – чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Величко В’ячеслав, ліцей - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Чубенко Олесандр, ліцей - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Казарян Аран, ліцей - чемпіон обласної Спартакіади
серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Казарян Гарік, ліцей - чемпіон обласної Спартакіади
серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Бабак Вадим, ЗОШ №3 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Железняк Володимир, ЗОШ №4 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Юрчук Денис, ЗОШ №4 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Гаєвський Микола , ЗОШ №4 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Фольворков Денис, ЗОШ №4 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Федчук Вадим, ЗОШ №5 - чемпіон обласної Спартакіади
серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Нехаєнко Андрій, ЗОШ №6 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Франчук Вадим, ЗОШ №7 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Огороднік Петро, ЗОШ №7 - чемпіон обласної
Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Лобудько Вадим, ЗОШ №7 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Терещук Дмитро, ЗОШ №8 - чемпіон обласної
Спартакіади серед ДЮСШ срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Якубенко Дмитро, ЗОШ №8 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Цюпа Анатолій, ЗОШ №8 - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Загоруйко Сергій, ЗОШ №8 - чемпіон обласної
Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Гринюк Олександр, гімназія - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Козачук Олег, гімназія - чемпіон обласної Спартакіади серед ДЮСШ,
срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Роговський Андрій, гімназія - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Демчук Вадим, гімназія - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Кушвіда Олег, гімназія - чемпіон обласної Спартакіади серед
ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату Хмельницької ДЮСШ №1;
- Маховський Максим , гімназія - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Капелюх Богдан, гімназія - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
- Таєнчук Владислав, гімназія - чемпіон
обласної Спартакіади серед ДЮСШ, срібний призер зимового чемпіонату
Хмельницької ДЮСШ №1;
Готують до змагань юних футболістів Демчишин Валерій
Васильович, Левчук Віктор Анатолійович
Відділення волейболу:
- Кухарчук Олексій – бронзовий призер в
IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ;
- Войнарович Сергій - бронзовий
призер в IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ;
- Мартинюк Володимир - бронзовий призер в
IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ;
- Івах Максим - бронзовий призер в IV Спортивних
іграх школярів області, в першості області серед ДЮСШ;
- Кущик Андрій - бронзовий призер в IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ;
- Валюк Євген - бронзовий призер в IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ;
- Мельничук Олексій - бронзовий
призер в IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ;
- Романюк Андрій - бронзовий призер в IV Спортивних
іграх школярів області, в першості області серед ДЮСШ;
- Нечаснюк Денис - бронзовий призер в
IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ;
- МарчукДмитро - бронзовий призер в IV Спортивних іграх школярів області, в першості області
серед ДЮСШ.
Тренер Максимчук Віктор Іванович.
Відділення шахів:
- Пертосян Лаура - чемпіон області в
першості та чемпіонаті області;
- Петросян Арман - чемпіон області в
першості та чемпіонаті області;
- Судік Олександр - чемпіон області
в першості та чемпіонаті області;
- Пеккоєв Владислав - призер області
в першості та чемпіонаті області;
- Гудим Іванна - призер області в
першості та чемпіонаті області;
- Мандрикін Олексій - призер області в першості та чемпіонаті області;
- Вишневий Іван - призер області в першості та чемпіонаті області;
- Вишнева Вікторія - призер області в першості та чемпіонаті області;
Вихованці тренера МС Андрія Миколайовича Нечаєва.
Відділення важкої атлетики:
- Козельський Володимир, ЗОШ № 7 - переможець та призер IV Спортивних іграх школярів області;
- Качалкін Андрій, гімназія -
переможець та призер IV Спортивних
іграх школярів області;
- Назаров Артем, ліцей - переможець та призер IV Спортивних іграх школярів області;
- Возний Влад, гімназія - переможець та призер IV Спортивних іграх школярів області;
- Якимчук Олександр, ЗОШ № 7 - переможець та призер IV Спортивних іграх школярів області;
- Скобун Вадим, ЗОШ № 6 - переможець та призер IV Спортивних
іграх школярів області;
Тренер МС Олійник Петро Миронович
|