Субота, 20.04.2024, 07:00 | Вітаю Вас Гість

Головна » 2013 » Січень » 25 » Змагання з легкої атлетики
12:49
Змагання з легкої атлетики

Чемпіонат області у приміщенні з легкої атлетики

Стартовими змаганнями для легкоатлетів Старокостянтинівської ДЮСШ у новому, 2013-ому році, стали визначення найкращих спортсменів області – Чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні(17-18.01.2013). Змагання проводились у двох вікових групах: дорослі(1995 рік народження і старші), юнаки(1996 рік народження і молодші). Таблиця оцінювання згідно зайнятих місць для дорослих починалась з 30 очок(І місце), для юнаків – з 15 очок(І місце), причому набрати вище згадані очки можна було лише при умові виконання дорослими ІІІ розряду, а юнаками – не нижче І юнацького. Команда легкоатлетів нашої ДЮСШ у загальнокомандному заліку посіла ІІ-е місце(775 очок), поступившись лише команді з Кам’янець-Подільського, ІІІ-е місце дісталось спортсменам з Хмельницького. В особистому заліку спортсмени виступили наступним чином: Наталія Ручківська перемогла у бігу на 60 метрів з результатом 7,7 с – цим результатом Наташа встановила рекорд ДЮСШ, який тримався  32 роки! У бігу на 60 метрів з бар’єрами вона також здобула золоту медаль і знову ж таки з рекордом ДЮСШ – 8,7 с. Катерина Антонюк на змаганнях виборола два срібла – стрибки у довжину(4 м 76 см), потрійний стрибок(10 м 85 см). Олександр Загородній цього разу вдовольнився бронзою – 60 м=7,1 с. Максим Денега став чемпіоном у бігу на 60 м з бар’єрами(9,2 с). Олег Савчук здобув дві золоті медалі – стрибки у довжину(6 м 15 см), потрійний стрибок(13 м 41 см). Василь Родюк в стрибках у довжину піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани(5 м 99 см), а в потрійному стрибку переміг(12 м 56 см). Тетяна Швець перемогла у бігу на 60 м з бар’єрами(8,9 с), а в бігу на 60 м була другою(7,8 с). В естафеті 4 по 168 м команда дівчат у складі Швець Т., Ручківської Н., Антонюк К., Якобчук І. здобули перемогу, а естафетна команда хлопців у складі Борісова Д., Загороднього О., Максімова О., Денеги М. у тій же естафеті посіли друге місце.

Відразу з Хмельницького вісім спортсменів відправились на відкритий турнір «Кубок Поділля» у Вінницю(18-20.01.2013) і п’ятеро учасників турніру повернулися з медалями: Наталія Ручківська здобула дві золоті медалі – біг 60 м(7,7 с), біг 60 м з бар’єрами(8,9 с). Крім цього Наталія була визнана найкращою спортсменкою турніру і нагороджена кубком. Катерина Антонюк здобула два золота у стрибках – довжина=4м 84 см, потрійний=10,70м. Олександр Загородній у бігу на 200 м переміг(24,5 с), а у бігу на 60 м був другим(7,2 с). Олексій Максімов виборов дві бронзові медалі – 200 м=24,7 с, 400 м=56,1 с. Василь Родюк у стрибках в довжину з результатом 6 м 7 см отримав срібну медаль.

Усі спортсмени тренуються у тренерів Гоняка В. М. і Соботовича В. Л.

Переглядів: 456 | Додав: ДЮСШ | Рейтинг: 0.0/0