Четвер, 28.03.2024, 16:30 | Вітаю Вас Гість

Старокостянтинівська дитячо-юнацька спортивна школа

Головна » 2013 » Січень » 28 » Змагання з волейболу
11:36
Змагання з волейболу

25-26 січня відбулися міські змагання з волейболу серед дівчат навчальних закладів міста. Участь в даних змаганнях прийняли вісім команд.  В перший день змагань команди були поділені на дві підгрупи, в спортивній залі ЗОШ №3 змагалися команди ЗОШ №1, ЗОШ №3,ЗОШ №6, ЗОШ №8. В другій в спортивній залі ЗОШ№7,  змагалися команди із гімназії, ліцею, ЗОШ №5 та ЗОШ №7. Команди які зайняли 3-4 місця в підгрупах, 26 січня провели стикові зустрічі за 5 та 7-і місця. А команди які зайняли 1-2 місця в підгрупах провели фінальні ігри по коловій системі. В підсумку переможцями відкритої першості міста та ДЮСШ стала команда дівчат ЗОШ №1, друге місце зайняла команда ЗОШ №3 та третє за дівчатами із ЗОШ№7. Переможці та призери змагань були відзначенні грамотами та дипломами відповідних ступенів, відділ з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету нагородив команди- призери ще і волейбольними м’ячами. Змагання стали одним із етапів підготовки  школярів до спартакіади учнівської молоді які пройдуть в березні місяці в місті Старокостянтинові.

Переглядів: 333 | Додав: ДЮСШ | Рейтинг: 0.0/0