Четвер, 28.03.2024, 12:09 | Вітаю Вас Гість

Старокостянтинівська дитячо-юнацька спортивна школа

Головна » 2013 » Травень » 13 » Чемпіонат України з легкої атлетики
11:03
Чемпіонат України з легкої атлетики
Першими змаганнями з легкої атлетики серед юнаків 1996 року народження став Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл(ДЮСШ) і спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву(СДЮШОР), який відбувся 24-28 квітня в Ялті (Автономна республіка Крим). В даному чемпіонаті прийняла участь команда Старокостянтинівської ДЮСШ. Участь у змаганнях стала можливої лише завдяки допомозі народного депутата України Бондаря Віктора Васильовича, який виділив кошти(ці кошти були виділені вдало).
Командою наша ДЮСШ зайняла 12 місце серед 71 ДЮСШ, які боролися в командному заліку; до речі, якби не серйозна травма одного учасника нашої команди місце ДЮСШ було б значно вище. Але особливо радує те, що естафетна команда хлопців(склад: Тимошенко Вадим, Максімов Олексій, Загородній Олександр, Борісов Дмитро) 4х100 м стали чемпіонами України, випередивши ДЮСШ м. Києва та м. Суми, які відповідно зайняли ІІ-е та ІІІ-є місця. В особистій першості найвдаліше виступила учениця нашої ДЮСШ Ручківська Наталія, яка зайняла ІІІ-є місце в бар`єрному бігу на 100 м з результатом 14,64 сек., де виконала норматив кандидата в майстри спорту(КМС), до речі друге місце посіла спортсменка з Харкова з точнісінько таким самим часом і лише фотофініш розподілив срібну і бронзову медалі. Крім того, що Наташа встановила рекорд ДЮСШ — вона ще й включена в збірну команду України для участі в Чемпіонаті Світу з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, який відбудеться в липні місяці цього року в Донецьку вперше на теренах СНД.
У фінальних змаганнях також виступали Борісов Дмитро, Денега Максим, Антонюк Катерина, Максімов Олексій, які дали залікові очки для командного заліку.
Ще раз від адміністрації спортивної школи та тренерського колективу відділення легкої атлетики велике спасибі народному депутату Віктору Бондару, який не лише давав обіцянки до виборів, а і практично допомагає дітям.
Підготували спортсменів Заслужений тренер України В. М. Гоняк та тренер І-ої категорії В. Л. Соботович відділення легкої атлетики Старокостянтинівської ДЮСШ.

Переглядів: 634 | Додав: ДЮСШ | Рейтинг: 5.0/1